STRADUNIA Strona Główna STRADUNIA
Nasza wieś... Wasz Świat !!!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Typujemy wyniki klasy "B" seniorów,gr.3 -jesień 20
Autor Wiadomość
marco10
medal za tyle postów!

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 170
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 3/27
 11%
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 21:50   

STRADUNIA - Racławiczki 2;6 z ciezkim bolem tak typuje ( M. Arndt)
Obrowiec - Gogolin II 2;1
Rozkochów-Kamionek 3;2
Kujawy - Dobra 3;1
Chorula - Nowy Dwór 3-1
Krepna - Strzeleczki 3-1
Żywocice - p a u z a

P.s. dobrze ze jest ktos taki jak ty, ze mimo niepowodzenia LZS-u, wierzy w nasza druzyne, ze stara sie aby cos dzialo sie na naszym forum, zeby mimo wszystko o pilce noznej w naszej wiosce nie zapomniano.
 
     
Achimth
medal za tyle postów!

Wiek: 51
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 313
Poziom: 16
HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 21/39
 53%
Wysłany: Sro 29 Wrz, 2010 20:31   

STRADUNIA - Racławiczki 2-4
Obrowiec - Gogolin II 7-1
Rozkochów-Kamionek 3-2
Kujawy - Dobra 2-1
Chorula - Nowy Dwór 5-2
Krepna - Strzeleczki 3-0
Żywocice - p a u z a
 
     
MatiP 
medal za tyle postów!


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 184
Skąd: Stradunia
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 17/27
 62%
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010 19:53   

STRADUNIA - Racławiczki 1-5 Skiba
Obrowiec - Gogolin II 2-1
Rozkochów-Kamionek 3-1
Kujawy - Dobra 1-0
Chorula - Nowy Dwór 2-1
Krepna - Strzeleczki 3-2
Żywocice - p a u z a
_________________
VeB
 
     
jasiu
medal za tyle postów!

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Pią 01 Paź, 2010 20:07   

STRADUNIA - Racławiczki 1-3 Arndt M.
Obrowiec - Gogolin II 1-3
Rozkochów-Kamionek 1-2
Kujawy - Dobra 2-1
Chorula - Nowy Dwór 3-0
Krepna - Strzeleczki 2-0
 
     
CR7 
medal za tyle postów!


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 297
Skąd: Stradunia
Poziom: 16
HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 5/39
 12%
Wysłany: Nie 03 Paź, 2010 12:50   

STRADUNIA - Racławiczki 1-10 (Matip)
Obrowiec - Gogolin II 2-3
Rozkochów-Kamionek 4-2
Kujawy - Dobra 3-1
Chorula - Nowy Dwór 3-0
Krepna - Strzeleczki 4-0
 
 
     
Romano
medal za tyle postów!


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 200
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 6/30
 20%
Wysłany: Pon 04 Paź, 2010 20:07   

Wyniki kl.B:==============Za tydzień 9/10.X.2010r. grają:
STRADUNIA-Racławiczki. 1-2......Żywocice - STRADUNIA
Krepna - Strzeleczki......10-2......Nowy Dwór-Krępna
Obrowiec-Gogolin...........1-0.......Dobra-Chorula
Rozkochów-Kamionek.....0-0.......Kamionek-Kujawy
Chorula-Nowy Dwór........3-1.......Racławiczki-Obrowiec
Kujawy-Dobra.................0-1......Gogolin II-Rozkochów
Żywocice-pauza..........................Strzeleczki - p a u z a

Klasa B Krapkowice
1. LZS Racławiczki. 6.............. 18............ 25-7
2. KS Chorula....... 6.............. 18............ 16-6
3. Korona Krępna 6.............. 12.............31-13
4. LZS Żywocice.... 5.............. 12............ 14-7
5. LZS Kamionek.. 6............. 10...............20-19
6. LZS Rozkochów. 7.............. 9.............. 14-11
7. Kosmos Dobra.. 7.............. 9.............. 10-12
8. LZS Stradunia... 7.............. 8.............. 12-20
9. LKS Strzeleczki. 7.............. 7.............. 16-30
10. LZS Obrowiec.... 7.............5.............16-24
11. LZS Kujawy...... 6.............. 4.............. .7-9
12. LZS Nowy Dwór. 6.............. 4.............. .8-18
13. MKS II Gogolin.. 6.............. 0.............. ..7-21

Nasze typowanie zgromadziło w 1.kolejce października 7 uczestników.

Mistrzem Kolejki został "marco 10" - 11 pkt

Oto cała klasyfikacja typerów:
11 pkt - marco 10
9 pkt - MatiP
8 pkt - Ahimth
8 pkt - lucio 22
8 pkt - Romano
6 pkt - Jasiu
6 pkt - CR7
==============================================
 
     
lucjo22
[Usunięty]

Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 35/35
 100%
Wysłany: Wto 05 Paź, 2010 18:19   

Żywocice - STRADUNIa 2:4 ( k.wojtaczka)
Nowy Dwór-Krępna 3:4
Dobra-Chorula 1:3
Kamionek-Kujawy 5:1
Racławiczki-Obrowiec 7:1
Gogolin II-Rozkochów 2:5
Strzeleczki - p a u z a
 
     
Romano
medal za tyle postów!


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 200
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 6/30
 20%
Wysłany: Sro 06 Paź, 2010 20:21   

Żywocice - STRADUNIa 2-1 (M.Arnt)
Nowy Dwór-Krępna 1-4
Dobra-Chorula 1-3
Kamionek-Kujawy 2-1
Racławiczki-Obrowiec 5-0
Gogolin II-Rozkochów 1-3
Strzeleczki - p a u z a
 
     
MatiP 
medal za tyle postów!


Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 184
Skąd: Stradunia
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 17/27
 62%
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010 20:00   

Żywocice - STRADUNIa 0-0
Nowy Dwór-Krępna 0-3
Dobra-Chorula 1-2
Kamionek-Kujawy 2-2
Racławiczki-Obrowiec 9-1
Gogolin II-Rozkochów 0-2
Strzeleczki - p a u z a
_________________
VeB
 
     
Jan Tomaszewski
zaczyna na forum

Wiek: 65
Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 37
Skąd: Flieden
Poziom: 4
HP: 0/61
 0%
MP: 29/29
 100%
EXP: 10/11
 90%
Wysłany: Pią 08 Paź, 2010 16:00   

Żywocice - STRADUNIA 1-2 (Arndt Marek)
Nowy Dwór-Krępna 1-5
Dobra-Chorula 1-4
Kamionek-Kujawy 3-2
Racławiczki-Obrowiec 4-0
Gogolin II-Rozkochów 1-6
Strzeleczki - p a u z a
_________________

 
     
marco10
medal za tyle postów!

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 170
Poziom: 12
HP: 0/319
 0%
MP: 152/152
 100%
EXP: 3/27
 11%
Wysłany: Pią 08 Paź, 2010 21:13   

Żywocice - STRADUNIA 3-2 (Arndt Marek)
Nowy Dwór-Krępna 1-6
Dobra-Chorula 1-4
Kamionek-Kujawy 3-1
Racławiczki-Obrowiec 6-2
Gogolin II-Rozkochów 1-3
Strzeleczki - p a u z a
 
     
CR7 
medal za tyle postów!


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 297
Skąd: Stradunia
Poziom: 16
HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 5/39
 12%
Wysłany: Pią 08 Paź, 2010 21:31   

Żywocice - STRADUNIA 1-3 (Matip)
Nowy Dwór-Krępna 1-5
Dobra-Chorula 0-4
Kamionek-Kujawy 2-4
Racławiczki-Obrowiec 8-2
Gogolin II-Rozkochów 0-6
Strzeleczki - p a u z a
 
 
     
jasiu
medal za tyle postów!

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Sob 09 Paź, 2010 05:19   

Żywocice - STRADUNIA 0-1 marek arndt
Nowy Dwór-Krępna 1-3
Dobra-Chorula 1-2
Kamionek-Kujawy 2-2
Racławiczki-Obrowiec 5-0
Gogolin II-Rozkochów 1-2
 
     
Achimth
medal za tyle postów!

Wiek: 51
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 313
Poziom: 16
HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 21/39
 53%
Wysłany: Sob 09 Paź, 2010 07:05   

Żywocice - STRADUNIA 2-4
Nowy Dwór-Krępna 2-1
Dobra-Chorula 2-1
Kamionek-Kujawy3-2
Racławiczki-Obrowiec 6-1
Gogolin II-Rozkochów 2-2
 
     
Romano
medal za tyle postów!


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 200
Poziom: 13
HP: 0/370
 0%
MP: 176/176
 100%
EXP: 6/30
 20%
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010 21:58   

Wyniki kl.B 9/10.10.2010r.
Żywocice-Stradunia 3-1(gol:Wojtaczka)
N.Dwór-Krepna 1-2
Dobra-Chorula 3-3
Kamionek-Kujawy 0-2
GogolinII-Rozkochów 0-3
Racławiczki-Obrowiec 5-2

MISTRZAMI KOLEJKI zostało dwoje typerów:
9 pkt(1-3-0-0-3-2-0)-lucio 22
9 pkt(0-2-0-3-2-2-0)-CR7
8 pkt(0-2-2-0-0-2-2)-marco 10
8 pkt(0-2-2-0-0-2-2)-Romano
6 pkt(0-0-2-0-0-2-2)-Jan Tomaszewski
6 pkt(0-0-2-0-0-2-2)-MatiP
6 pkt(0-0-2-0-0-2-2)-jasiu
2 pkt(0-0-0-0-0-0-2)-Ahimth

Klasyfikacja po dwóch kolejkach PAŹDZIERNIKA
(w nawiasie klasyfikacja generalna-za wrzesien i październik):
19 pkt - marco 10(19pkt)
17 pkt - lucio 22(17pkt)
16 pkt - Romano(25pkt)
15 pkt - MatiP(24pkt)
15 pkt - CR7(25pkt)
12 pkt - jasiu(20 pkt)
10 pkt - Ahimth(14 pkt)
6 pkt - Jan Tomaszewski(6 pkt)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,5 sekundy. Zapytań do SQL: 14