STRADUNIA Strona Główna STRADUNIA
Nasza wieś... Wasz Świat !!!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ode mnie
Autor Wiadomość
Gregor
Gość
Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 35/35
 100%
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 21:50   ode mnie

Witam.Cześć tu Grzegorz.Widze, że nasz kochany LZS doczekał sie premiery w necie.To fajnie.Podoba mi sie, żę są ludzie którzy walczą aby nasz klub nie zniknął jak wiele innych Lzs w ostatnich latach.Bo choć zdażały nam sie sromotne porażki, to też przede wszystkim,również mecze z których możemy być dumni, w których pokazaliśmy,żę w Straduni potrafią grać w piłkę.Choć sam ostatnio nie mogę grac, to ciagle mam nadzieję, że czasy się zmienią i znów bede mógł wybiec z Wami na boisko, bo choć mineło trochę czasu od mojego ostatniego meczu,to ciagle wspominam tamten okres i łza nie jeden raz sie w oku zakręci. I przyznaje, że znów bym pograł jak kiedyś.Mam nadzieję, że nasz LZS przetrwa ten trudny okres,żebyśmy mogli znowu razem zagrać.RESPEKT i wyrazy szacunku dla wszystkich którzy o to walczą.

km 
administrator

Poziom: 26
HP: 16/1637
 1%
MP: 781/781
 100%
EXP: 49/78
 62%
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 22:21   

Grzesiu!!!Wyrazy szacunku dla Ciebie!!!Zawsze szatnia,boisko i koledzy z boiska stoją dla Ciebie otworem!Do dziś pamiętam zacięte mecze z NASZYM udziałem.Pamiętny mecz w Kujawach,czy w Choruli.To się pamięta na całe życie!LZS Stradunia jest dumna,że mogła mieć w składzie takiego pomocnika!!!A ja takiego współpartnera.Technika,waleczność,upór.To się pamięta.

Reina
nasz stały użytkownik

Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 2/13
 15%
Wysłany: Sro 23 Kwi, 2008 12:23   

od tej ostatniej odpowiedzi na ten temat minelo juz duzo czasu, LZS Stradunia istnieje i jak obserwuje dobze sie rozwija.Dzeki duzo dzialaczom kturzy poswecaja swuj wolny czas dla dobra mlodzerzy i wioski. Nie zawsze sa uszonowani za swoja prace ale tak to jest w zyciu kto ma dobre serce ten musi miec twardy tylek. Jak napisal Gregor"Mam nadzieję, że nasz LZS przetrwa ten trudny okres,żebyśmy mogli znowu razem zagrać.RESPEKT i wyrazy szacunku dla wszystkich którzy o to walczą." Jestem tego zdania ze LZS przetrwal ten trudny czas , drugie zyczenie zostalo Gregorowi spelnione w roku 2007. 07.14 ,do trzeciego sie tylko moge dolaczyc i zyczyc do tego jeszcze duzo sily i wytrwania.

Odpowiedz do tematu