STRADUNIA Strona Główna STRADUNIA
Nasza wieś... Wasz Świat !!!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje EURO 2008
Autor Wiadomość
Reina
nasz stały użytkownik

Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 2/13
 15%
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008 12:14   Dyskusje EURO 2008

Co mysliscie o tych wypowiedziach przed meczem i po meczu Polska-Niemcy.Co mysliscie o pierwszej szczelonej bramce przez Holendrow?
Jest ten regulamin Ok. Ze jak zawodnik nawed poza linia bramkowa sie znajduje to nie ma spalonego.
Ja mysle ze to nie jest tak calkiem ok. , bo musi znowu sie zameldowac do gry na srodku boiska i u sedziego. Oczywiscie sedziowie , trenerze, zawodnicy o tym wiedza, ale stalo sie to jak zawsze w zlym momecie do Wloskiej druzyny, to ich zalamalo. Albo jestescie innego zadnia?

Włodek Lubański
medal za tyle postów!

Poziom: 21
HP: 0/996
 0%
MP: 475/475
 100%
EXP: 30/56
 53%
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008 15:19   

Wypowiedzi przed meczem nie słyszałem akurat,ale dotarło do mnie,że były aroganckie,bez szacunku dla przeciwników. No to, akurat samoistnie zostały po meczu zdruzgotane,choć pozostał wstyd...
Jeśli chodzi o spalonego w meczu Holandia-Włochy,to był!!! Tłumaczenie,że był poza boiskiem,a sędzia potraktował go jakby brał udział w grze,jest niedorzeczne. Sprawozdawca też był podobnego zdania,nawet zapowiedział dyskusję:"co to będzie po meczu".Nawet strzelec gola,długo patrzył w stronę sędziego,niedowierzając że gol zostanie uznany.Krótko mówiąc: uczymy się na nowo przepisów,a myśleliśmy,że wszystko wiemy...
Piszesz,że to załamało Włochów...
A poprzedniego wieczoru? Spalony Klosego(1 cm),nie był spalonym,podanie do Poldiego i było 1-0...Za niedługo Ebi też był spalony(?) też 1 cm,sędzia jednak gwizdnął...A mogło być inaczej? Może tak,może nie...?Kto to wie...?
No i teraz 0-2,przyjęte zostało jakby klęska. Niemcy mówią, że Polska to słaba drużyna,ale mniemają , jakby byli ekstra teamem...
Wrażenie jest oczywiste,nasi zawiedli jednak w tym meczu! O wiele większe były oczekiwania,więc może dlatego...Za kilka dni,w drugim meczu otrzymamy odpowiedż, jaka jest rzeczywistość? Wielu wie, to już dziś...

Reina
nasz stały użytkownik

0%
 100%
 15%
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008 15:45   

Panie Wladku z tym sie nie zgadzam ze byl spalony , przepisy muwia dokladnie i wszyscy uczestiscy EM o tym wiedza , przypuszczam ze w meczu wyglada to troche innaczej ale niestety ......
co do meczu z niemcami ten spalony od Klosego czy Smolarka to ciezka sprawa, czy sedziowie sa wstanie centymetrowe spolone gwizdac w to nie wieze. Oni na boisku decyduja, a nie wolno powiedzec ze sa zli. Jak narazie w kazdym meczu byli ok. Czy ja wiem czy niemcy mowia ze Polska jest slaba , ja osobiscie tego nie slyszalem, wrecz odwrotne opinie . Mecz byl SUPER kazda druzyna wszystko z siebie dala to bylo wazne,bez brutalnych fauli itd. Teraz czega na nich nastepna ruda jesli Niemcy wygraja to sa dalej Polska musi walczyc. Panie Wladku co Pan mysli w tym zdaniu"Za kilka dni,w drugim meczu otrzymamy odpowiedż, jaka jest rzeczywistość? Wielu wie, to już dziś..." ze dostana zas po dupie? Ja jestem tego zdania ze wygraja.

Włodek Lubański
medal za tyle postów!

Poziom: 21
HP: 0/996
 0%
MP: 475/475
 100%
EXP: 30/56
 53%
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008 18:22   

Kibice są bezwzględni! Też bym poczekał na mecz z nadzieją na dobry wynik.Zdawało mi się,że Polacy są nieżli,że wyszło jak wyszło.Dziś właśnie czytałem wypowiedż Fringsa,że słabszej drużyny na EURO tu nie ma(myślał o Polsce). Cieszą mnie wieści,że gra Polaków jest doceniana tam u was.
Spalony różnie jest odbierany.Po tej kontrowersyjnej bramce(jak widzisz tylko o tej jednej bramce się mówi),zaczęto nam wykładać przepisy na nowo.Spalony jest na wiele sposobów interpretowany,a najlepiej było kiedyś,gdy pozycja spalona była całą wykładnią. Dziś trzeba być biegłym i na bieżąco(z duchem czasu).No,ale mamy XXI wiek i trzeba się dostosować.A może kiedyś spalony będzie zniesiony? Może się doczekamy?
Powołując się na mnie pisz Włodek,nie Władek,dobrze?
No to bywaj zdrów...

Reina
nasz stały użytkownik

0%
 100%
 15%
Wysłany: Wto 10 Cze, 2008 20:59   

Panie Wlodku ( przepraszam :oops: przykro mi z tego powodu) jak myslisz a kto zostanie ME ? Ja mysle do tej pory zaznaczam do tej pory tylko Portugalia mnie osobiscie przekonala i dal bym swuj glos. Ci zawodnicy sa poprostu technicznie super, maja glowe na karku przy grze , zeby to krutko napisac, nie mysla o ile dostane ,albo patrzy na mnie jakis obserwator z dobrego klubu.? Jakie jest wasze zdanie ? Jak sie slyszy te sumy co uczestnicy tego turnieju dostana tylko za udzial w turnieju to jest poprostu szalone summy. Wlasnie tu sie konczy sport. Czy kazdy kraj w Eropie moze sie pozwolic na takie duze wydatki tylko na sport " pike nozna" ? Mysle ze nie . Ja osobiscie chce tylko widzec wspaniale mecze a lepszy ma wygrac, to mi wystrczy. Zgadzasz sie z mna Wlodku?

grigor
medal za tyle postów!

Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 17/35
 48%
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008 11:46   

Komentator niemiecki stwierdzil, ze spalonego nie bylo bo tak mowia przepisy, bo Wloch ucierpial w taj akcji, wiec mozemy tylko dyskutowac czy ten przepis jest sluszny, czy nie, ale nie czy bramka. A jezeli akcja nie byla przerwana przez sedziego to Wloch nie musial wchodzic na boisko z polowy. Wydaje mi sie tez, ze mierzenie spalonych na centymetry( czy dwa palce jak Kargul z Pawlakiem) nie ma sensu, nawet w lekkiejatletyce liczy sie dopiero glowa, przeciez wychwycenie centymetrowego spalonego jest prawie niemozliwe. choc kibicuje Polsce nie uwazam aby bramka padla nie prawidlowo. Inaczej zawodnicy beda musieli chipy nosic :D

Reina
nasz stały użytkownik

0%
 100%
 15%
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008 12:14   

kiedys byla juz nawed mocna dyskujsa na temat "chip komputerowy w pilce". Fachowcy i zawodnicy stwierdzili jednoglosnie ze nie chca tego , poniewaz sport ma zostac sportem i ludzi laczyc. Ja zgadzam sie z tym calkowcie . Do przykladu wczoraj mecz Hiszpania- Rosja tam byl bardzo widoczny spalony i padla bramka ,ale sedzia decyduje i koniec. Kibice to nie raz jak ciemna chmura na niebie, jak sie rozejdzie to swieci slonce, kazdy co gral albo gra wie o tym.

km 
administrator

Poziom: 26
HP: 16/1637
 1%
MP: 781/781
 100%
EXP: 49/78
 62%
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008 18:22   

Dla mnie na razie największym zwycięzcą Euro 2008 jest TV Polsat.Przyciąga z każdym dniem przed ekran miliony kibiców.I ta melodyjna wejściówka...
Co do meczu Polska - Niemcy to hmm długo by dyskutować.To tak jakby grały 3 drużyny - Polska - Niemcy - Ślązacy.Było to widać zarówno po flagach na samochodach,po okrzykach i niestety nawet po bójkach.
Najczęściej zadawane pytanie przed tym meczem brzmiało "komu kibicujesz"?Zanim odpowiem to napiszę,że przyjaciół mam zarówno w Polsce jak i w Niemczech,utrzymuję rodzinę dzięki państwu niemieckiemu jak i polskiemu.Długo by tak szło wymieniać i porównywać...
Dlatego nie rozumiem kibiców z naszych stron,którzy głośno skandowali "Polska to ha...", "je... Niemcy".
Dobrze,że w tych derbach wszystkie bramki strzelił Ślązak.
A jutro zobaczymy czy nasza Polska zasłuży na wyjście z grupy.Będę gorąco im kibicował !!!
Polska GOLA !!!

Reina
nasz stały użytkownik

0%
 100%
 15%
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008 22:16   

Dziszejszy mecz Turcja-Szwajcaria byl cos katastrofalnego, jestem tego zdania ze sedzia powinen przerwac mecz. Tu byli zawodnicy zagrozeni na swoje zdrowie , to jest powud zeby przerwac mecz. Ten mecz przypomina mi slawny mecz Polska-Niemcy . W korym roku to bylo i gdzie ? kto wie dostanie po lisaku. Portugalia pokazala swoja sile przebicia, chociaz musze powiedz ze oczekiwalem wiecej gry technicznej, zespolowej , to co sie nazywa polka nozna moje oczy chciale widzec, ale bylo duzo gry indiwialnej co nie zmocnilo gry druzny. Jakie jest wasze zdanie? Miczus ty jako stary pilkarz co myslisz o grze inwidualnej? Jak niektorych pilkarzy Portugali.
Ostatnio zmieniony przez Reina Sro 11 Cze, 2008 22:17, w całości zmieniany 1 raz  

piotrek
medal za tyle postów!

Poziom: 17
HP: 0/630
 0%
MP: 301/301
 100%
EXP: 5/41
 12%
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008 22:16   

Włodek napisał że w drugim meczu otrzymamy odpowiedź. Myślę że jak nie w drugim to w trzecim meczu na pewno otrzymamy odpowiedź. Ja już znam tę odpowiedź!!! Osobiście nie jestem wielkim zwolennikiem polskiej drużyny. Tyle ile oni się nagadali w mediach o pewnym zwycięstwie z Niemcami to już dawno takiego chwalenia nie słyszałem a tu nic z tego! A teraz jak widzę na portalu nasza-klasa zdjęcia flagi z agresywnym napisem jeb...niemców to brakuje mi słów i nic nie powiem żeby nie zniżać się do poziomu tych ludzi. Jakoś zawsze w Polakach po udanych eliminacjach panuje euforia, tak było w Korei, tak było w Niemczech no i tak jest w Austrii. I jakoś zawsze wracaliśmy po fazie grupowej. A Niemcy nawet jak mają słabszy dzień to są o klasę lepsi od naszej drużyny. Niestety!!!

Reina
nasz stały użytkownik

0%
 100%
 15%
Wysłany: Sro 11 Cze, 2008 22:24   

musze sie niestety zgodzic z Piotrkiem, ma calkowicie racje. Dlaczego ludzie sie ponirzaj ponizej swej godnosci i sa bez respektu do innych osob. Pomyslalem mielismy Papierza Polskiego i wszyscy jestesmy katolikami a gdzie ta wiara zostala? Mysle ze tylko na 1 godzine w kosciele, albo? To sie tez dotyczy Kibicow naszego LZS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piotrek
medal za tyle postów!

0%
 100%
 12%
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008 09:02   

I zaczęło się znowu w mediach "polskie piekiełko". Kuszczak mówi że urazu nabawił sie przez trenera bramkarzy, Błaszczykowski mówi że jest zdrowy, ale nie pasował do koncepcji Beenhakkera. Jestem ciekawy co wymyśli Żurawski, który jest podobno bardzo załamany. Choć jego brak to raczej wielki plus (wzmocnienie) dla polskiej drużyny!!! A najlepsze to odmowa udzielenia wywiadu Polsatowi po przegranym meczu Polaków z Niemcami przez kapitana Bąka. Typowe "gwiazdorstwo" w tym to Polska bije na głowę wszystkich uczestników Euro 2008.

grigor
medal za tyle postów!

Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 17/35
 48%
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008 09:18   

Bravo Piotrek. Tu sie z Toba zgadzam, gdyby w gwiazdorstwie byly te mistrzostwa to bylibysmy rozstawieni w finale. Tak samo jak polityk LPR o odebraniu obywatelstwa Podolskiemu, przeciez caly swiat sie z tego smieje

piotrek
medal za tyle postów!

0%
 100%
 12%
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008 10:17   

Właśnie o tym czytałem :D Takie rzeczy to tylko w Polsce są możliwe!!! Tym z rządu to tylko głupoty w głowie, mnie to już powoli całkiem nie dziwi. Wczoraj po meczu oglądałem program w telewizji gdzie prowadząca ten program zapytała się dziennikarza z Czech jak oni to robią że u nich powstają autostrady a u nas nie. On odpowiedział że rządy zmieniają się w Czechach jak wszędzie na świecie, ale każdy następny rząd stara się kontynuować prace przy budowie autostrad i tak krok po kroku one powstają. Natomiast w Polsce po wyborze nowego rządu jest od razu wybór nowych ludzi do budowy autostrad na stanowiska prezesów, viceprezesów i viceviceprezesów a oni tłumaczą się na poprzedników a poprzednicy na poprzedników. Śmiał się że mamy u nas typowy "czeski film". Do Euro 2012 pozostało tylko 4 lata. Nie wierzę że zostaną one rozegrane w Polsce!!!

Reina
nasz stały użytkownik

0%
 100%
 15%
Wysłany: Czw 12 Cze, 2008 13:17   

Pioterk ale zeby czlowiek sie zmienil trzeba pokolen,byc otwarty do swiata. Ile pokolen bylo po upadku sozjalizmu? Jeszcze nie ma ani jednego, badzmy dobrej nadzei. :wink: Do nastepnych EM sa jeszcze albo tylko 4 lata , napewno osiagniemy swuj cel. Jedynie jedno zmartiwnie mam ,ze Kibice, Prasa, Ludzie, musza sie mocno zmienc pokazac ze maja serce. Do tej pory tego nie pokazali, wrecz odwrotnie robia
chaniebe i wstyd. Moze to sie zmieni po dziszejszym meczu jak bedzie w<ygrana( :shock: )

Odpowiedz do tematu